Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jastrzębie-Zdrój – natychmiastowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Jastrzębie-Zdrój określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Jastrzębie-Zdrój jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Jastrzębie-Zdrój zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak tydzień, a należności otrzymujesz do ręki lub na konto już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Jastrzębie-Zdrój.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby dostać wycenę nieruchomości Jastrzębie-Zdrój na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym na skutek odziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na braku dodatkowych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Jastrzębie-Zdrój określana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do określania wyceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo programy do wyceny domów nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. W naszej firmie dostajesz indywidualną wycenę mieszkań Jastrzębie-Zdrój, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domu Jastrzębie-Zdrój przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Jastrzębie-Zdrój, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem eksperta i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Wiedz jednak, że taka wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje żadnej pewności, że napotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Jastrzębie-Zdrój – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz sprawi, że trudno będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Jastrzębie-Zdrój a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Jastrzębie-Zdrój zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Jastrzębie-Zdrój zawiera jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć dowolną wycenę czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę domu Jastrzębie-Zdrój masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button