Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mielec – błyskawiczna i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Mielec wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie musisz bać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Może się zdarzyć, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Mielec jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Mielec mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może zająć jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź przelewem od razu w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te są wynikiem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że sprzedający zgadzają się na ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać kwotę dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to także spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Mielec.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Mielec na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • poczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel bądź lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym w ramach odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Mielec ustalana jest w oparciu o 10 różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz aplikacji do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest rzetelna bo przeliczniki do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkania może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, by ją przyjąć. W naszej firmie masz adekwatną wycenę domów Mielec, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkania Mielec prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który później przekażemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Mielec, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i część osób decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje żadnej gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną cenę. W naszej firmie masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Mielec – porównanie ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub internet. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome lub nawet go nie będzie. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Mielec i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Mielec zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena mieszkań Mielec ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Mielec możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button