Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Libiąż – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Libiąż zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Libiąż jest za mało opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Libiąż uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz gotówką lub przelewem od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas oczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Libiąż.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, by dostać wycenę domu Libiąż w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym w wyniku spadku bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Libiąż wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę różnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz aplikacji do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ przeliczniki do wyceny domu nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena domów może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. U nas masz indywidualną wycenę domu Libiąż, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domów Libiąż ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który dalej wyślemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Libiąż, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez specjalistę i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Libiąż – porównanie ogłoszeń?

Szybkim sposobem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za małą kwotę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która zaś spowoduje, że ciężko będzie Ci znaleźć nabywcę. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Libiąż i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Libiąż jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Libiąż ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś ofertę czy też wszystkie 10 odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Libiąż masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button