Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nisko – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nisko zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Nisko jest mniej atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Nisko uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać jedynie siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo przelewem już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi przy sprzedaży. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że właściciele zgadzają się na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować okres poszukiwania nabywcy, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Nisko.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, żeby dostać wycenę domu Nisko w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia albo wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem otrzymanym w ramach dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Nisko określana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy kalkulatorów do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym razie jest rzetelna bo przeliczniki do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domów może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dopasowaną wycenę nieruchomości Nisko, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domu Nisko ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który potem udostępnimy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Nisko, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być sporządzona przez biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną sumę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Nisko – przegląd ofert?

Szybkim wyjściem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą znacząco przełożyć się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za niską wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Nisko a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Nisko stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Nisko musi zawierać gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś oferty czy też wszystkie 10 oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę domu Nisko masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button