Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Skawina – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Skawina określają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie musisz bać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Skawina jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Skawina mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać nie dłużej jak tydzień, a należności otrzymujesz do ręki albo na konto od razu w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Skawina.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Skawina w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym w wyniku dziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Skawina kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesiątki konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz narzędzi do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż kalkulatory do wyceny domu nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena domu może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę mieszkania Skawina, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Skawina sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który później prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Skawina, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i część oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domów generuje niemały koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Skawina – przegląd ofert?

Popularną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i portale ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie małe lub nawet zerowe. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Skawina a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Skawina jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Skawina ma jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Skawina możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button