Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pełczyce – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Pełczyce zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Pełczyce jest niewystarczająco zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pełczyce zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką lub poprzez przelew już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać należność dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwania nabywcy, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to także znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Pełczyce.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę domu Pełczyce na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel bądź lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek pożaru bądź powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na skutek spadku bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pełczyce ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki konkurencyjnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania wyceny nieruchomości? Należy być świadomym, że tego typu wycena domów nie zawsze jest właściwa bo narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być za duża i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszej firmie masz dedykowaną wycenę domu Pełczyce, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Pełczyce ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który dalej wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Pełczyce, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez biegłego i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak mieć świadomość, że taka wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie skłonny zapłacić taką sumę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Pełczyce – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Pełczyce a jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Pełczyce stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Pełczyce posiada jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś oferty czy całe 10 oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę domu Pełczyce masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button