Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Oleśnica – natychmiastowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Oleśnica wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki za należności w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Oleśnica jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Oleśnica mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, długi lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może zająć najdłużej 7 dni, a pieniądze otrzymasz gotówką bądź poprzez przelew już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres poszukiwania kupca, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Oleśnica.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Oleśnica na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie ze strony klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; były właściciel czy też lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone w wyniku pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem orzeczonym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na braku zbędnych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Oleśnica kalkulowana jest na podstawie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia przeliczników do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie zawsze jest właściwa bo narzędzia do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domów może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz adekwatną wycenę domu Oleśnica, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domów Oleśnica przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Oleśnica, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszej firmie masz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Oleśnica – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularnym sposobem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Musisz jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą cenę, która zaś sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Oleśnica i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Oleśnica jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Oleśnica musi zawierać gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć jakąś ofertę czy każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Oleśnica możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button