Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Września – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Września zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub opłat. Może okazać się, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Września jest za mało intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Września mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi w chwili nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i powodują, że właściciele akceptują ceny niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Września.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Września na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz czy też lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia bądź wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Września określana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz programów do ustalania wyceny mieszkania? Należy wiedzieć, że tego rodzaju wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa z uwagi na to, iż aplikacje do wyceny domów nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę domu Września, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkań Września ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Września, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów generuje duży koszt, a nie daje żadnej pewności, iż spotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić obliczoną sumę. U nas masz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Września – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacznie przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome albo nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Września a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Września jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Września ma jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by przyjąć jakąś wycenę czy też każdą oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Września możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button