Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Raszków – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Raszków wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Raszków jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Raszków zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że sprzedający przystają na kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres poszukiwania kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Raszków.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk bądź poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, aby dostać wycenę domu Raszków na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • mieć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony klientów
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni właściciel albo najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Raszków kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena domu może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkania Raszków, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Raszków sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który później przekażemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Raszków, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Raszków – przejrzenie ofert?

Szybką metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie przekładać się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie bardzo ograniczone bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Raszków a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Raszków zobowiązuje do przyjęcia którejś oferty?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Raszków ma gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć którąś propozycję czy też całe 10 odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Raszków masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale mając dzięki temu orientację jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button