Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Milicz – ekspresowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Milicz określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Milicz jest niewystarczająco intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Milicz zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może zająć najdłużej 7 dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej albo przelewem już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zaliczyć czas poszukiwań kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Milicz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, by otrzymać wycenę domu Milicz w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz wiedzę jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć radość ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; wcześniejszy właściciel lub lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia albo wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem otrzymanym w ramach odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na braku dodatkowych wydatków – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Milicz ustalana jest na podstawie dziesięciu różnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa z racji tego, iż programy do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena domów może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na indywidualną wycenę domu Milicz, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Milicz sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Milicz, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale specjalisty i część sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz żadnej pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Milicz – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety albo internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać nabywcę. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Milicz i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Milicz jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Milicz musi posiadać jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Milicz możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button