Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Orneta – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Orneta wskazują faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo dopłat. Może okazać się, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Orneta jest za mało korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Orneta uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może trwać najdłużej siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas oczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Orneta.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę nieruchomości Orneta w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przeciągający się okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Orneta określana jest w oparciu o dziesiątkę różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wyceny nieruchomości? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest rzetelna bo aplikacje do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być za wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszym skupie masz dopasowaną wycenę mieszkań Orneta, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domów Orneta ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który później prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Orneta, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez eksperta i wiele właścicieli decyduje się na to. Trzeba jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować taką sumę. W naszym skupie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Orneta – porównanie ogłoszeń?

Popularną metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacząco przekładać się na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Orneta a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Orneta zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Orneta posiada gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś oferty czy wszystkie dziesięć odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Orneta masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button