Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Piastów – błyskawiczna i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Piastów wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Piastów jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Piastów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może potrwać nie więcej jak 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Piastów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Piastów na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru albo wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym w drodze spadku bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Piastów wyliczona jest na podstawie 10 niezależnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wartości domu? Trzeba być świadomym, że taka wycena domów nie w każdym razie jest miarodajna gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domu może być za duża i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie otrzymujesz dopasowaną wycenę domów Piastów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkania Piastów sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Piastów, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli decyduje się na to. Wiedz jednak, że taka wycena domu generuje znaczny koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Piastów – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub internet. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że trudno będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Piastów i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Piastów zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że bezpłatna wycena mieszkań Piastów zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować jakąś wycenę czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Piastów możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button