Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Czyżew – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Czyżew wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Czyżew jest niewystarczająco korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Czyżew uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki albo na konto już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to powodują, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać należność dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Czyżew.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Czyżew w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru albo wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem otrzymanym w ramach spadku bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Czyżew ustalana jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domu nie w każdym razie jest miarodajna bo przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domu może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie masz adekwatną wycenę mieszkania Czyżew, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Czyżew ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz z fotografiami, który następnie wyślemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Czyżew, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie daje wcale gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić obliczoną cenę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Czyżew – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma i internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą znacząco przekładać się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za małą cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie małe lub nawet zerowe. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Czyżew i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Czyżew stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Czyżew ma gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy wszystkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych kosztów z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Czyżew masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button