Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Trzebinia – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Trzebinia wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Trzebinia jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Trzebinia mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak 7 dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką lub przelewem już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas oczekiwania na kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Trzebinia.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Trzebinia na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Trzebinia kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do określania ceny mieszkania? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena domów nie zawsze jest miarodajna z racji tego, że programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domu może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas masz precyzyjną wycenę domów Trzebinia, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Trzebinia przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który dalej przekażemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Trzebinia, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez eksperta i część oferujących decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu generuje duży koszt, a nie masz żadnej pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić taką cenę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Trzebinia – przeanalizowanie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za małą cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie małe lub nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Trzebinia a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Trzebinia jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena domu Trzebinia musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś propozycję czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Trzebinia masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button