Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Konstancin-Jeziorna – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Konstancin-Jeziorna wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Konstancin-Jeziorna jest mniej korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Konstancin-Jeziorna mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może trwać jedynie 7 dni, a należności otrzymujesz gotówką albo poprzez przelew od razu w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Konstancin-Jeziorna.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Konstancin-Jeziorna na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone na skutek działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w ramach dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Konstancin-Jeziorna ustalana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz aplikacji do określania ceny domu? Musisz mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest prawdziwa z racji tego, że kalkulatory do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena nieruchomości może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszym skupie dostajesz precyzyjną wycenę domu Konstancin-Jeziorna, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę domu Konstancin-Jeziorna prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który potem wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Konstancin-Jeziorna, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele osób z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie daje żadnej gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną cenę. W naszym skupie dostajesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Konstancin-Jeziorna – porównanie ofert?

Najprostszym wyjściem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma albo internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą istotnie przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Konstancin-Jeziorna i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Konstancin-Jeziorna jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Konstancin-Jeziorna zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną ofertę czy każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Konstancin-Jeziorna możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button