Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bartoszyce – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Bartoszyce wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Bartoszyce jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Bartoszyce mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć jedynie 7 dni, a należności otrzymujesz gotówką lub przelewem od razu w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te są rezultatem negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać należność dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwania nabywcy, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Bartoszyce.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij formularz, by otrzymać wycenę nieruchomości Bartoszyce w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel bądź najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia albo powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem przyznanym na skutek odziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na braku dodatkowych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Bartoszyce ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz programów do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest rzetelna z racji tego, że programy do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domów może być zbyt duża i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Bartoszyce, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Bartoszyce przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który potem przekażemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Bartoszyce, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia jaką możesz podać cenę za swój dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez specjalistę i część właścicieli decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić taką cenę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Bartoszyce – przeanalizowanie ofert?

Szybką metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na cenę mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie ustalić za małą wartość nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która znowósz sprawi, że trudno będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Bartoszyce i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Bartoszyce stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Bartoszyce musi posiadać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej propozycji czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Bartoszyce możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupujących samodzielnie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button