Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świebodzice – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Świebodzice zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Świebodzice jest mniej korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Świebodzice uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać jedynie siedem dni, a należności otrzymujesz do ręki bądź poprzez przelew już w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić zapłatę dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwania kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to także znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Świebodzice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Świebodzice w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Przeciągający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia albo powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem orzeczonym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Świebodzice określana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie zawsze jest adekwatna z uwagi na to, iż programy do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domów może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszej firmie możesz liczyć na dedykowaną wycenę domu Świebodzice, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Świebodzice przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który później prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Świebodzice, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele oferujących z tego korzysta. Należy jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na taką sumę. W naszym skupie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Świebodzice – analiza ofert?

Popularną metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Świebodzice i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Świebodzice stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś oferty?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena domów Świebodzice musi posiadać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś wyceny czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Świebodzice możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button