Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dobczyce – błyskawiczna i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Dobczyce wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Dobczyce jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Dobczyce mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, nieuregulowane należności bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki lub przelewem od razu w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele akceptują ceny pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy wrzucić czas oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Dobczyce.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Dobczyce na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel czy też lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru albo powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w ramach odziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Dobczyce wyliczona jest na podstawie dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wartości nieruchomości? Musisz być świadomym, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest prawdziwa gdyż aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz adekwatną wycenę mieszkań Dobczyce, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Dobczyce przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem z fotografiami, który następnie wyślemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Dobczyce, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale biegłego i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. W naszym skupie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Dobczyce – przegląd ofert?

Popularnym wyjściem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt niską cenę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie znacznie ograniczone lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Dobczyce a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Dobczyce jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domu Dobczyce musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Dobczyce możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button