Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dzierżoniów – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Dzierżoniów zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając należności w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Dzierżoniów jest niewystarczająco korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Dzierżoniów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może trwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymujesz do ręki albo na konto już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć okres poszukiwania nabywcy, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Dzierżoniów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę domu Dzierżoniów na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży domu
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru bądź powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Dzierżoniów kalkulowana jest w oparciu o 10 różnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz programów do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna bo przeliczniki do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. U nas dostajesz adekwatną wycenę mieszkań Dzierżoniów, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Dzierżoniów sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który dalej wyślemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Dzierżoniów, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Dzierżoniów – analiza ofert?

Szybką metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znikome albo nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Dzierżoniów a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Dzierżoniów stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena domów Dzierżoniów musi mieć jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś oferty czy też wszystkie 10 odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę domu Dzierżoniów masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button