Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Przedbórz – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Przedbórz określają faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Przedbórz jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Przedbórz mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cała sprzedaż może trwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki lub przelewem już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać opłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania należy wrzucić okres poszukiwań kupca, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Przedbórz.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Przedbórz na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Przeciągający się czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru albo powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem orzeczonym w drodze odziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Przedbórz kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do określania ceny mieszkania? Należy wiedzieć, że taka wycena domu nie w każdym przypadku jest adekwatna ponieważ aplikacje do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkania może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie masz indywidualną wycenę domów Przedbórz, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Przedbórz przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który dalej wyślemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Przedbórz, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez biegłego i część oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu generuje wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupca, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną sumę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Przedbórz – przegląd ofert?

Popularną metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Przedbórz i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Przedbórz zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena domów Przedbórz musi posiadać jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś oferty czy też całe dziesięć oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych opłat z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Przedbórz masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać nabywców samodzielnie, ale mając dzięki temu orientację jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button