Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szamotuły – ekspresowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Szamotuły wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Szamotuły jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Szamotuły zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w momencie nabycia. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Szamotuły.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Szamotuły w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru albo wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na drodze dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Szamotuły ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy programów do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym razie jest właściwa gdyż przeliczniki do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domów może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. W naszej firmie możesz liczyć na dedykowaną wycenę nieruchomości Szamotuły, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkania Szamotuły prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Szamotuły, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem biegłego i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną kwotę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Szamotuły – porównanie ofert?

Innym sposobem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Szamotuły a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Szamotuły zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Szamotuły musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować którąś ofertę czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Szamotuły możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button