Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Opatówek – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Opatówek wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Opatówek jest mniej opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Opatówek mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki lub poprzez przelew już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy nawiązywania transakcji. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że właściciele akceptują ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Opatówek.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, aby dostać wycenę mieszkania Opatówek na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży domu
 • zyskać satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem orzeczonym w ramach odziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Opatówek ustalana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest prawdziwa z racji tego, że kalkulatory do wyceny domów nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. U nas dostajesz adekwatną wycenę mieszkania Opatówek, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domów Opatówek prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który potem udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Opatówek, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele oferujących z tego korzysta. Musisz jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje żadnej gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować taką kwotę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Opatówek – analiza ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Opatówek i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Opatówek jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Opatówek musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Opatówek możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button