Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lipsko – szybka i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lipsko określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Lipsko jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Lipsko mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką albo przelewem już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te biorą się z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić kwotę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Lipsko.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Lipsko na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie ze strony nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; były posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru lub wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Lipsko określana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia przeliczników do określania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest adekwatna z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkania Lipsko, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wycen domów

Wycenę nieruchomości Lipsko przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który dalej prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Lipsko, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele właścicieli decyduje się na to. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną cenę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Lipsko – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo portale ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś spowoduje, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Lipsko a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Lipsko jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Lipsko musi zawierać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Lipsko masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button