Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bochnia – błyskawiczna i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Bochnia zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Bochnia jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Bochnia zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może trwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymasz gotówką bądź poprzez przelew już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Bochnia.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij formularz, by otrzymać wycenę nieruchomości Bochnia w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; były posiadacz bądź lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru bądź powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w wyniku spadku albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Bochnia określana jest na bazie dziesiątki niezależnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do określania wartości domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest rzetelna z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena nieruchomości może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją przyjąć. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę nieruchomości Bochnia, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Bochnia przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który dalej przekażemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Bochnia, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być sporządzona przez eksperta i wiele osób z tego korzysta. Trzeba jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na wyliczoną cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Bochnia – przejrzenie ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety czy też internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znikome lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Bochnia a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Bochnia jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena domu Bochnia musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś propozycji czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Bochnia masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać kupców samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button