Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sława – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Sława zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki za należności w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Sława jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Sława zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może zająć nie więcej jak tydzień, a należności otrzymasz gotówką lub poprzez przelew od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi przy nawiązywania transakcji. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między stronami, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować okres poszukiwania kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Sława.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę nieruchomości Sława na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów lub innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem przyznanym na skutek dziedziczenia bądź po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Sława określana jest w oparciu o 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Szukasz programów do ustalania wartości nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że tego typu wycena domów nie w każdym przypadku jest miarodajna z racji tego, iż aplikacje do wyceny mieszkania nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena domów może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. U nas dostajesz adekwatną wycenę mieszkania Sława, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wycen domów

Wycenę nieruchomości Sława przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem z fotografiami, który potem prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Sława, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale eksperta i wiele oferujących decyduje się na to. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zaakceptować taką sumę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Sława – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na wartość nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić za małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Sława a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Sława jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Sława musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć jakąś ofertę czy całe 10 odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Sława masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button