Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowogród – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Nowogród określają faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Nowogród jest mniej intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Nowogród zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może zająć najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo poprzez przelew od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić czas poszukiwań kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Nowogród.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę domu Nowogród na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w ramach dziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Nowogród kalkulowana jest w oparciu o 10 niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania ceny domu? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domu nie za każdym razem jest rzetelna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkania Nowogród, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Nowogród przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który dalej udostępnimy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Nowogród, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i część osób z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. U nas masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Nowogród – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularną metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma lub internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacznie przekładać się na wartość mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić za małą cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie wśród klientów będzie małe bądź nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Nowogród i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Nowogród stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Nowogród ma jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś propozycji czy też wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Nowogród możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button