Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Opalenica – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Opalenica zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Opalenica jest za mało atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Opalenica zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej 7 dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że sprzedający przystają na kwoty obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres oczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Opalenica.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Opalenica w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem orzeczonym w drodze dziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Opalenica ustalana jest na podstawie 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkań nie w każdym razie jest rzetelna bo narzędzia do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę mieszkania Opalenica, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domów Opalenica sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który następnie przekażemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Opalenica, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być dokonana przez rzeczoznawcę i część właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną sumę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Opalenica – przeglądnięcie ofert?

Inną metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome lub nawet go nie będzie. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Opalenica a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Opalenica stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domów Opalenica musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Opalenica możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką sumę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button