Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Stary Sącz – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Stary Sącz określają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Stary Sącz jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Stary Sącz mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać kwotę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz zakwalifikować okres oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Stary Sącz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Stary Sącz w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony klientów
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru albo wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym na skutek dziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Stary Sącz ustalana jest na bazie dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz programów do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa ponieważ programy do wyceny domu nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas masz dopasowaną wycenę nieruchomości Stary Sącz, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domów Stary Sącz sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który dalej przekażemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Stary Sącz, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez biegłego i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów generuje znaczny koszt, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszym skupie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Stary Sącz – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszym sposobem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma czy też internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei spowoduje, że ciężko będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Stary Sącz i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Stary Sącz stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena mieszkań Stary Sącz posiada gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć którąś ofertę czy też całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Stary Sącz masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką sumę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button