Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kępice – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Kępice zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Kępice jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kępice zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, długi lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione i powodują, że właściciele zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas wyczekiwania na kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Kępice.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Kępice w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • odczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie ze strony kupców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; uprzedni właściciel bądź najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem orzeczonym w wyniku spadku albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kępice ustalana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy programów do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo kalkulatory do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena domów może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz spersonalizowaną wycenę mieszkania Kępice, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Kępice prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który dalej przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Kępice, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie skłonny zaakceptować taką cenę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Kępice – przejrzenie ogłoszeń?

Najprostszym sposobem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za niską wartość nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie znikome bądź nawet zerowe. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Kępice a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Kępice zobowiązuje do zaakceptowania którejś propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Kępice musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy też wszystkie 10 oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Kępice możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button