Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Węgliniec – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Węgliniec wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Węgliniec jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Węgliniec uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać tylko 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką lub na konto już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający faktycznie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Węgliniec.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij formularz, by dostać wycenę nieruchomości Węgliniec w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego pozwolenia; były posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru bądź powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w ramach dziedziczenia lub po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Węgliniec określana jest po przeanalizowaniu 10 niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania ceny domu? Musisz być świadomym, że taka wycena domu nie zawsze jest właściwa bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena mieszkań może być dużo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkania Węgliniec, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Węgliniec ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Węgliniec, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, iż spotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Węgliniec – analiza ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz sprawi, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Węgliniec a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Węgliniec zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Węgliniec musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy wszelkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Węgliniec możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button