Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Olesno – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Olesno zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz przekazując należności w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Olesno jest mniej atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Olesno zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać nie dłużej jak tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką lub poprzez przelew już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Olesno.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij formularz, żeby otrzymać wycenę domu Olesno w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży domu
 • poczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel czy też najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem otrzymanym na skutek odziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Olesno określana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest właściwa ponieważ narzędzia do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena mieszkania może być zbyt duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas dostajesz dopasowaną wycenę nieruchomości Olesno, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Olesno sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który potem wyślemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Olesno, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domu pociąga za sobą wysoki wydatek, a nie masz żadnej gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić taką cenę. U nas masz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Olesno – przegląd ogłoszeń?

Popularnym sposobem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i portale ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie bądź nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Olesno i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Olesno zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Olesno ma gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy też całe 10 odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę domu Olesno masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button