Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Leżajsk – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Leżajsk wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Może okazać się, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Leżajsk jest niewystarczająco intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Leżajsk mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz gotówką lub na konto od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi w chwili realizacji transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to także duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Leżajsk.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę domu Leżajsk na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • zyskać zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem orzeczonym w ramach dziedziczenia lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Leżajsk określana jest po przeanalizowaniu 10 niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy programów do ustalania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdym razie jest miarodajna z uwagi na to, że programy do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domu Leżajsk, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Leżajsk prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który później przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Leżajsk, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Leżajsk – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też portale ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Leżajsk i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Leżajsk stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena domów Leżajsk musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej propozycji czy wszystkie dziesięć oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Leżajsk masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button