Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mielno – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Mielno określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Mielno jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Mielno mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może trwać najdłużej 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo na konto już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi przy finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas poszukiwań kupca, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Mielno.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Mielno na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • odczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem orzeczonym w drodze odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Mielno kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domów może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją przyjąć. U nas dostajesz indywidualną wycenę domu Mielno, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Mielno przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który dalej przekażemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Mielno, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez biegłego i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, że spotkasz klienta, który będzie gotowy zaakceptować taką sumę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Mielno – przegląd ofert?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie znikome albo nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Mielno a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Mielno jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena domów Mielno zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć dowolną ofertę czy każdą oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Mielno możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button