Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jeziorany – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Jeziorany zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Jeziorany jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Jeziorany zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może zająć nie więcej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający zgadzają się na kwoty obniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy wrzucić czas poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Jeziorany.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Jeziorany na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem otrzymanym na drodze dziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Jeziorany kalkulowana jest po analizie 10 różnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do określania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest rzetelna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena domów może być za duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę nieruchomości Jeziorany, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domów Jeziorany prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który później prześlemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Jeziorany, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez eksperta i część oferujących decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą niemały wydatek, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Jeziorany – porównanie ofert?

Popularnym sposobem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Jeziorany i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Jeziorany jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Jeziorany musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć którąś wycenę czy każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Jeziorany masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button