Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Krzeszowice – ekspresowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Krzeszowice określają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując należności w formie gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Krzeszowice jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Krzeszowice zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, długi czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać nie więcej jak 7 dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas poszukiwania kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Krzeszowice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej zyskowną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę mieszkania Krzeszowice w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; były posiadacz albo lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem otrzymanym w wyniku spadku lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Krzeszowice ustalana jest po przeanalizowaniu 10 niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest właściwa bo narzędzia do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domów może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. U nas masz dedykowaną wycenę domu Krzeszowice, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkania Krzeszowice przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Krzeszowice, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem biegłego i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz wcale pewności, że spotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić obliczoną kwotę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Krzeszowice – przeglądnięcie ofert?

Najprostszą metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety albo internet. Należy jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która z kolei sprawi, że trudno będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Krzeszowice a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Krzeszowice stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Krzeszowice zawiera jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z racji sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Krzeszowice masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button