Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zgierz – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Zgierz wskazują faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Może okazać się, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Zgierz jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Zgierz zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką albo przelewem już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między stronami, które są nieuniknione a które to doprowadzają do tego, że właściciele przystają na kwoty niższe nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić czas oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to również znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Zgierz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Zgierz w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży domu
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Zgierz wyliczona jest na podstawie 10 różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wartości domu? Trzeba wiedzieć, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest adekwatna z racji tego, iż programy do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie masz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Zgierz, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę nieruchomości Zgierz prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem z fotografiami, który dalej przekażemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Zgierz, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może zostać sporządzona przez eksperta i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną cenę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Zgierz – analiza ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też internet. Musisz jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacząco przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Zgierz a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Zgierz zobowiązuje do przyjęcia jakiejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Zgierz zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też wszystkie dziesięć oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Zgierz masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button