Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Piątek – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Piątek wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od ręki za pieniądze w postaci gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Piątek jest za mało intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Piątek mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo na konto już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający zgadzają się na ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres poszukiwania kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Piątek.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, by dostać wycenę mieszkania Piątek w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na uniknięciu dodatkowych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Piątek określana jest po analizie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny mieszkania? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena mieszkań nie w każdym razie jest właściwa ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas masz adekwatną wycenę domu Piątek, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domu Piątek przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który potem przekażemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Piątek, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i część sprzedających decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów pociąga za sobą wysoki koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną sumę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Piątek – analiza ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety albo portale ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką wartość, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Piątek a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Piątek jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Piątek musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować którąś propozycję czy też wszystkie 10 odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Piątek możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button