Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kraków – ekspresowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Kraków zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Kraków jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Kraków zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo na konto już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć czas wyczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Kraków.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę domu Kraków w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży domu
 • mieć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Wydłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni właściciel bądź najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone na skutek działania ognia albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem orzeczonym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na uniknięciu zbędnych wydatków – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kraków ustalana jest na bazie dziesięciu niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do ustalania ceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że tego typu wycena domów nie za każdym razem jest rzetelna gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, by ją przyjąć. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę mieszkania Kraków, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkania Kraków sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który dalej udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Kraków, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale rzeczoznawcy i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednak taka wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić taką sumę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Kraków – przeanalizowanie ogłoszeń?

Popularną metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Musisz jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz sprawi, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Kraków a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Kraków stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Kraków musi zawierać jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też wszelkie oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Kraków możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button