Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wejherowo – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wejherowo zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Wejherowo jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wejherowo uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, zadłużenie bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może zająć najdłużej 7 dni, a należności otrzymasz do ręki bądź przelewem od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w momencie finalizacji transakcji. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego czasu to także znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Wejherowo.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, by otrzymać wycenę domu Wejherowo na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Wydłużający się okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku działania ognia czy też powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem orzeczonym w wyniku spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wejherowo określana jest po przeanalizowaniu dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do określania wartości nieruchomości? Musisz wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest adekwatna ponieważ kalkulatory do wyceny domów nie uznają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, by ją przyjąć. W naszej firmie masz dopasowaną wycenę mieszkań Wejherowo, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domu Wejherowo sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który później przekażemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Wejherowo, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być przygotowana przez eksperta i wiele osób z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Wejherowo – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą istotnie przełożyć się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Wejherowo a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Wejherowo stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś oferty?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Wejherowo musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować jakąś ofertę czy całe dziesięć odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Wejherowo masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button