Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Koronowo – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Koronowo określają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może być tak, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Koronowo jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Koronowo zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cała sprzedaż może zająć najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką albo na konto już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Koronowo.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, by dostać wycenę mieszkania Koronowo w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym na skutek spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Koronowo kalkulowana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz programów do określania wartości domu? Trzeba być świadomym, że taka wycena domu nie zawsze jest właściwa z racji tego, iż aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena mieszkania może być za duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę domów Koronowo, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Koronowo przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który następnie udostępnimy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Koronowo, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu jest związana z dużym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Koronowo – przegląd ofert?

Popularną metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub portale ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Koronowo a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Koronowo zobowiązuje do zaakceptowania jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Koronowo zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej propozycji czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Koronowo masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button