Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Głogów Małopolski – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Głogów Małopolski zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Głogów Małopolski jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Głogów Małopolski mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może trwać nie dłużej jak 7 dni, a należności otrzymasz do ręki bądź przelewem od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele zgadzają się na ceny zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć opłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować okres poszukiwania kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Głogów Małopolski.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, aby otrzymać wycenę mieszkania Głogów Małopolski na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i konieczność odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel albo lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym w ramach spadku lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych wydatków – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Głogów Małopolski określana jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia programów do określania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domu może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkania Głogów Małopolski, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wycen domów

Wycenę mieszkania Głogów Małopolski przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który dalej wyślemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Głogów Małopolski, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez biegłego i wiele oferujących z tego korzysta. Musisz jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu wiąże się z dużym kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, że spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie masz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Głogów Małopolski – porównanie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt małą wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome bądź nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Głogów Małopolski a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Głogów Małopolski jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Głogów Małopolski musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, by przyjąć którąś propozycję czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając formularz o wycenę domu Głogów Małopolski masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button