Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Brzeziny – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Brzeziny wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Brzeziny jest za mało intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Brzeziny zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może trwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi przy finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości przystają na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy zaliczyć czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Brzeziny.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Brzeziny na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem nabytym na skutek spadku bądź po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Brzeziny kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę różnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy przeliczników do ustalania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest adekwatna ponieważ programy do wyceny domów nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być zbyt wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, by ją przyjąć. W naszej firmie otrzymujesz adekwatną wycenę domów Brzeziny, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wycen domów

Wycenę domu Brzeziny ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Brzeziny, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale eksperta i część oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie daje żadnej pewności, iż spotkasz klienta, który będzie skłonny zapłacić taką cenę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Brzeziny – przeanalizowanie ogłoszeń?

Szybką metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Należy jednak być świadomym, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie małe albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Brzeziny a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Brzeziny stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Brzeziny musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć którąś ofertę czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Brzeziny masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button