Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zawiercie – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Zawiercie określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Zawiercie jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Zawiercie zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo przelewem już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i powodują, że właściciele zgadzają się na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym czasie to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Zawiercie.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Zawiercie w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz czy też najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru czy też powodzi, bez mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem otrzymanym w ramach spadku albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Zawiercie wyliczona jest po analizie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wyceny domu? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domów nie w każdym razie jest adekwatna bo programy do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domów może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę domu Zawiercie, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Zawiercie przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Zawiercie, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą znaczny koszt, a nie masz wcale pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić obliczoną sumę. W naszym skupie otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Zawiercie – porównanie ogłoszeń?

Innym sposobem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone albo nawet go nie będzie. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Zawiercie i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Zawiercie stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Zawiercie musi mieć gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej wyceny czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z racji sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Zawiercie masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button