Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zawichost – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Zawichost wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Może być tak, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Zawichost jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Zawichost zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego najemcę, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas załatwianie formalności może trwać jedynie siedem dni, a należności otrzymasz do ręki lub przelewem już w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający zgadzają się na kwoty pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować okres oczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Zawichost.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, by otrzymać wycenę nieruchomości Zawichost w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel lub najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem przyznanym na drodze spadku lub po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Zawichost wyliczona jest w oparciu o 10 różnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Szukasz narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Musisz wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest miarodajna bo programy do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę domów Zawichost, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Zawichost prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który później prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Zawichost, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez eksperta i część oferujących decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Zawichost – porównanie ofert?

Najłatwiejszym wyjściem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety i serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Zawichost a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Zawichost stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Zawichost musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś propozycji czy też wszystkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Zawichost możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale mając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button