Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Jedlicze – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Jedlicze zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Jedlicze jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Jedlicze zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko 7 dni, a należności otrzymasz gotówką lub przelewem już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel realnie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między stronami, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas poszukiwania kupca, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to także spore koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Jedlicze.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Jedlicze w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • świadomie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone w wyniku pożaru czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym w wyniku spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Jedlicze kalkulowana jest w oparciu o 10 niezależnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do określania wartości nieruchomości? Musisz wiedzieć, że taka wycena mieszkania nie w każdym razie jest prawdziwa z racji tego, że aplikacje do wyceny domów nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być za wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie możesz liczyć na precyzyjną wycenę nieruchomości Jedlicze, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domów Jedlicze przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który później przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Jedlicze, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez biegłego i wiele właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą wysoki koszt, a nie masz wcale gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Jedlicze – przegląd ofert?

Najprostszym sposobem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić za niską wartość nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie albo nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Jedlicze i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Jedlicze jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena mieszkania Jedlicze musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Jedlicze możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button