Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Brok – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Brok zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Brok jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Brok zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te biorą się z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Brok.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Brok na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; były właściciel lub najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem przyznanym na drodze odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Brok kalkulowana jest na podstawie dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania ceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ kalkulatory do wyceny domu nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena nieruchomości może być za wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszej firmie możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkań Brok, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Brok przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który później prześlemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Brok, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez eksperta i część osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu generuje znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować taką kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Brok – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś spowoduje, że ciężko będzie Ci wyszukać nabywcę. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Brok a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Brok stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Brok musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć dowolną ofertę czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Brok możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button