Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sejny – ekspresowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Sejny zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Sejny jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Sejny mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemowego najemcę, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko 7 dni, a należności otrzymasz do ręki lub na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione i powodują, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres wyczekiwania na kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny dostajesz wycenę mieszkania Sejny.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Sejny na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – współpraca

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem nabytym na drodze spadku bądź po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Sejny wyliczona jest na podstawie dziesiątki niezależnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy programów do ustalania ceny mieszkania? Musisz wiedzieć, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest adekwatna bo przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena nieruchomości może być zbyt duża przez co ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją przyjąć. W naszym skupie masz indywidualną wycenę domu Sejny, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Sejny sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Sejny, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną cenę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Sejny – analiza ofert?

Szybkim wyjściem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która zaś zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Sejny i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Sejny zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Sejny musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować jakąś propozycję czy każdą odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę domu Sejny masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button