Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świebodzin – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Świebodzin zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Świebodzin jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Świebodzin zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie 7 dni, a należności otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to sprawiają, że sprzedający przystają na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas oczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Świebodzin.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz należności do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Świebodzin w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży domu
 • poczuć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz lub lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone na skutek działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem orzeczonym na drodze spadku albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Świebodzin wyliczona jest po analizie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do określania wartości domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena domu nie zawsze jest miarodajna gdyż aplikacje do wyceny domu nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena nieruchomości może być za duża i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Świebodzin, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Świebodzin przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który następnie prześlemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Świebodzin, a Ty masz pewność, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i część osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domów wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować taką sumę. W naszym skupie możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Świebodzin – przejrzenie ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety czy też portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone albo nawet zerowe. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Świebodzin a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Świebodzin jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Świebodzin posiada gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Świebodzin masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką kwotę możesz oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button