Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zawadzkie – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Zawadzkie wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Zawadzkie jest za mało korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Zawadzkie zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może zająć nie więcej jak tydzień, a należności otrzymasz do ręki albo przelewem już w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać kwotę dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to również spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Zawadzkie.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Zawadzkie na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Możemy obiecać, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przeciągający się czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone na skutek pożaru czy też wody, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Zawadzkie kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Szukasz aplikacji do ustalania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie za każdym razem jest właściwa z uwagi na to, że kalkulatory do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkań może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją przyjąć. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę nieruchomości Zawadzkie, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkania Zawadzkie sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz z fotografiami, który później udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Zawadzkie, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale specjalisty i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą duży wydatek, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Zawadzkie – analiza ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą istotnie przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony kupujących będzie małe albo nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Zawadzkie a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Zawadzkie jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Zawadzkie ma gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy też wszelkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowanych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Zawadzkie masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button