Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Błonie – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Błonie wskazują faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz za należności w formie gotówki. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Błonie jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Błonie mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki bądź przelewem już w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi w chwili finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić okres poszukiwań kupca, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Błonie.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Błonie w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i konieczność pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym w drodze spadku lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Błonie wyliczona jest po przeanalizowaniu dziesięciu niezależnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Poszukujesz kalkulatorów do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest adekwatna ponieważ narzędzia do wyceny domu nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W efekcie wycena mieszkań może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę nieruchomości Błonie, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Błonie przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który następnie prześlemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Błonie, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i część oferujących decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Błonie – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularną metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący ustalić za niską wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Błonie a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Błonie jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Błonie musi posiadać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej wyceny czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Błonie możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button